Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Sokakta Yorganla Gezen Gençleri Çaya Davet Etti

Sivas’ta gençler, soğuğa dikkat çekmek için caddelerde yorganla dolaştıkları anların fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı. Belediye Başkanı Sami Aydın, gençlere çay davetinde bulundu.
Sivas’ta hava sıcaklığı sıfırın altına inince gençler soğuğa dikkat çekmek için caddelerde yorganla dolaştıkları anların fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı. Belediye Başkanı Sami Aydın, Gençler beni bulun. Bir ara sizleri çaya bekliyorum, ısınırız” diye davette bulundu.

HAVA SICAKLIĞI -5’E DÜŞTÜ

Kentte mevsim normallerinde seyreden hava sıcaklığı, önceki günden itibaren düşüş yaşadı. Dün gece kentte hava sıcaklığı sıfırın altında 5 derecelere kadar düştü. Atatürk Caddesi üzerinde, havanın soğumasıyla birlikte yorgana sarılarak dolaşan kişilerin fotoğrafları paylaşıldı.

“GENÇLER BENİ BULUN, BİR ARA ÇAYA BEKLİYORUM”

‘Sivas’ta havalar soğudu, yorgansız sokağa çıkmayın’ uyarısı ile paylaşılan fotoğraf ilgi gördü. Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın da sosyal medya hesabından fotoğrafı paylaşarak, “Havası sert insanı mert Sivas. Hem de yün yorgan. Gençler beni bulun. Bir ara sizleri çaya bekliyorum, ısınırız” ifadelerini kullandı.

BİLGİLER
tarafından 14 Kasım 2018 - 15:42 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 257 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Ara Bul
Son Yazılar
ANKARA'da 5 Günlük Hava Tahmini
Anket
  • OkeyTutkusu.Com Beğeniyomusunuz

   • Evet (0%, 0 Oylar)
   • Hayır (0%, 0 Oylar)

   Toplam oy veren: 0

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...